"Newsroom" i "Olive Kitteridge": 1. odcinki w HBO GO za darmo

"Newsroom"
Na platformie HBO GO za darmo można obejrzeć pierwsze odcinki seriali "Newsroom" oraz "Olive Kitteridge". W serwisie bez dodatkowych opłat udostępniono także pierwszy odcinek "Watahy".

"Newsroom" rozpoczął swój trzeci i ostatni sezon. Światowa premiera pierwszego odcinka nowej odsłony produkcji odbyła się 9 listopada. W HBO GO epizod zatytułowany "Boston" można obejrzeć zupełnie za darmo. Trzeci sezon "Newsroom" będzie składał się z sześciu odcinków. Scenarzystą ponownie Aaron Sorkin, w rolach głównych Jeff Daniels, Emily Mortimer, John Gallagher Jr i inni.

"Olive Kitteridge" to mini-serial w reżyserii Lisy Cholodenko ("Na wzgórzach Hollywood", "Wszystko w porządku"). Fabuła skupia się na mieszkańcach małego miasteczka w stanie Maine, a opowiadana jest głównie z perspektywy tytułowej bohaterki (fenomenalna Frances McDormand). Na serial składają się cztery odcinki, a oprócz McDormand zobaczyć w nim można m.in. Richarda Jenkinsa, Zoe Kazan czy Petera Mullana. "Olive Kitteridge" było pokazywane na festiwalu filmowym w Wenecji, gdzie zebrało znakomite recenzje.



"Wataha" to oryginalna produkcja polskiego HBO. Sześcioodcinkowy serial opowiada o strażnikach granicznych pracujących w Bieszczadach. W rolach głównych Leszek Lichota, Bartłomiej Topa i Aleksandra Popławska.
 
[PG]