Nowa rola gwiazdy "Whiplash"

Miles Teller
Miles Teller wcieli się w główną rolę w filmie "The Life and Times of Stopwatch Gang", który wyreżyseruje Ruben Fleischer ("Gangster Squad. Pogromcy mafii").

Film będzie kryminalną opowieścią opartą na faktach. Za kanwę scenariusza posłuży arktykuł Josha Deana, który ukazał się w "The Atavist". Opowiadał on o słynnym gangu rabującym banki, zwanym "The Stopwatch Gang", który – choć nie używał broni – siał postrach. Jego członkami byli Lionel Wright – skrupulatny introwertyk, który potrafił zniknąć w tłumie ludzi, Paddy Mitchell – uroczy oszust z dobrymi znajomościami i Stephen Reid, nieustraszony człowiek, który potrafił znaleźć błąd w każdym systemie.

W "The Life and Times of Stopwatch Gang" Josh Dean opowiada o złotej erze gangu i ujawnia, jak prawdziwa historia – oparta na miesiącach badań i raportów, a także rozmów z samym Reidem – jest bardziej niezwykła niż mit, który narósł wokół legendarnej szajki.

Nie wiadomo jeszcze, jaka rola przypadnie Milesowi Tellerowi. Produkcją filmu zajmą się Scott Stuber, Dylan Clark i Ruben Fleischer.

Milesa Tellera ostatnio mogliśmy oglądać w filmie "Whiplash".


 
[KBS / CS]