"Pamiętniki wampirów": bardzo złe dziewczyny w 7. sezonie

Elizabeth Blackmore w filmie "The Road Home" / Scarlett Byrne w serialu "Wrogie niebo" / Teressa Liane w serialu "Sąsiedzi"
Do obsady siódmego sezonu serialu "Pamiętniki wampirów" dołączyły trzy nowe aktorki. Jak zapowiada autorka serialu, Julie Plec, będą to "bardzo, bardzo złe dziewczyny".

Jesienią w "Pamiętnikach wampirów" zabraknie kilku znanych twarzy - z serialem pożegnała się między innymi Nina Dobrev, która do tej pory wcielała się w główną bohaterkę produkcji, Elenę. Pojawią się jednak nowe postaci. Stacja CW poinformowała, że do obsady dołączyły trzy nowe aktorki: Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne oraz Teressa Liane

Wcielą się one kolejno w role Valerie, Nory oraz Mary Louise. To przyjaciółki Lily Salvatore, które są jednocześnie czarownicami i wampirami. Wszystkie panie będą miały problemy z przystosowaniem się do życia w Mystic Falls. Julie Plec podczas Comic-Conu zapowiedziała, że nowe bohaterki to bardzo, bardzo złe dziewczyny. Co ciekawe, Nora i Mary Louise są parą - będzie to pierwszy homoseksualny związek w serialu. Nowe bohaterki pojawią się już w pierwszym odcinku.

"Pamiętniki wampirów" powrócą na antenę 8 października 2015.

[PG / Variety]