"Prawo Agaty": nadciąga wielki finał - 6. sezon zbliża się do końca

Już we wtorek 25 listopada wielki finał serialu "Prawo Agaty". Jak zakończy się 6. sezon?

Rusza proces o handel kobietami. Oskarżonym - Górecki. Agata jest pełnomocnikiem oskarżycieli posiłkowych – rodziców zaginionej Renaty Tilkert, która prawdopodobnie jest zmuszana za granicą do prostytucji. Agata ma o co walczyć, zwłaszcza, że skazanie Góreckiego będzie także oznaczać oczyszczenie Doroty z korupcyjnych zarzutów.

Aniela zgodnie z zapowiedzią opuszcza kancelarię i zbiera się do wyjazdu z kraju. Jest zdeterminowana, by być jak najdalej od Bartka. Ostatnia chwila na jego ruch...

W sprawie Agaty mnożą się problemy. Potencjalny świadek boi się zeznawać, a Górecka… ponownie znika. Gdy w końcu pojawia się szansa na korzystny zwrot, Górecki odkrywa podwójną grę Dębskiego, który pozostając formalnie jego adwokatem, pomaga Agacie. Szantażuje Dębskiego. Wygrana staje pod znakiem zapytania - wyrok na Góreckiego oznacza śmierć zawodową dla Dębskiego i poważne kłopoty dla Agaty. Jak postąpią nasi bohaterowie? (prawoagaty.tvn.pl)

"Prawo Agaty" - wielki finał już we wtorek o godzinie 21.30 na TVN. Z kolei na wiosnę 2015 roku zaplanowany jest 7. sezon.

[JB]