Premiery w marcu na FOX Comedy

"Jess i chłopaki"
W marcu na FOX Comedy zagoszczą dwie premiery - 4. sezon "Jess i chłopaki" i 3. sezon serialu "Świat według Mindy".

"JESS I CHŁOPAKI", Sezon 4
(23 odcinki po 30 minut)
 

PREMIERA: CZWARTEK, 5 MARCA, GODZ. 22:00 (dwa odcinki)

Emisja: czwartki o godzinie 22:00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Co wydarzy się, gdy trzech średnio rozgarniętych mężczyzn przyjmie pod swój dach pełną życia, nieco ekscentryczną nauczycielkę? Na pewno sporo, zwłaszcza, gdy jej złamane serce jest równie wielkie, co hipnotyzujące oczy. „Jess i chłopaki" to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów komediowego talentu Zooey Deschanel („500 dni miłości").

W czwartym sezonie Jess i Nick (Jake Johnson „Udając gliniarzy") w dalszym ciągu próbują realizować swój plan utrzymania wyłącznie przyjacielskich relacji. Niewiele zmienia się również na froncie Schmidt (Max Greenfield „Veronica Mars") – Cece (Hannah Simone „Oldboy. Zemsta jest cierpliwa"), chłopak bezustannie próbuje odzyskać serce ukochanej. W serialu pojawia się za to kilka nowych twarzy, do obsady dołączył znany z produkcji „Słodkie kłamstewka" Julian Morris, a występ gościnny w serialu zaliczyła żona Justina Timberlake'a – Jessica Biel („Iluzjonista").

"Świat według Mindy"
"Świat według Mindy"

"ŚWIAT WEDŁUG MINDY", Sezon 3
(21 odcinków po 30 minut)
 

PREMIERA: CZWARTEK, 5 MARCA, GODZ. 21:00 (dwa odcinki)
Emisja: czwartki o godzinie 21:00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Zorganizowani, pomocni, współczujący. Tak wyobrażasz sobie lekarzy? W takim razie najwyższy czas poznać Mindy (Mindy Kaling „Jeszcze dłuższe zaręczyny"). Niecierpliwą, niepoprawną politycznie, a zarazem wykwalifikowaną położną–ginekolog, która rozpaczliwie pragnie zrealizować wystawioną przez siebie receptę na udane życie: odnaleźć romantyczną miłość.  Mindy potrafi zacytować teksty ze wszystkich komedii romantycznych,
w których gra Meg Ryan, zarówno klasyków, jak i tych mniej udanych produkcji, ponieważ grane przez Meg postaci, bez względu na wszystko, zawsze na końcu znajdują miłość. Mindy jest zdeterminowana, aby być bardziej punktualną, wydawać mniej pieniędzy, schudnąć i czytać więcej książek, a wszystko po to, by stać się idealną kobietą, która wreszcie spotka idealnego mężczyznę. Pomimo braku organizacji w życiu osobistym, Mindy jest wykwalifikowaną ginekolog-położnik dzielącą praktykę z dwoma innymi lekarzami, którzy nie ułatwiają jej życia. Danny Castellano (Chris Messina, „Vicky, Christina, Barcelona") jest porywczym facetem, który ma w zwyczaju podkradanie pacjentów Mindy oraz krytykowanie wszystkich jej poczynań, niezależnie czy dotyczą one pracy czy też życia miłosnego dziewczyny, chociaż wszyscy dookoła wiedzą, poza Mindy oczywiście, że tak naprawdę podziwia zarówno ją, jak i jej pracę. Totalnym przeciwieństwem Danny'ego jest Jeremy Reed (Edd Weeks, „Technicy–magicy"), czyli chodząca definicja złych wiadomości. Życie Mindy kręci się wokół jej medycznej kariery i zawirowań w życiu osobistym, dziewczyna wciąż marzy o spotkaniu mężczyzny, który przeszedłby jej test (brak uzależnień od narkotyków, obcisłych jeansów i skrywanej rodziny). Tylko czas pokaże czy znajdzie ona swoje szczęśliwe, romantyczne zakończenie.
 
[KBS / FOX Comedy]