Producenci "24" planują serialowe "X-Men"

Potwierdzają się pogłoski o planowanej przez stację Fox ciekawej produkcji telewizyjnej. W przeciągu najbliższych lat na małych ekranach możemy zobaczyć mutantów z komiksu "X-Men".  
Na razie to ciągle niepotwierdzone informacje, ale stają się one coraz bardziej wiarygodne. Stacja Fox bardzo mocno planuje uderzyć w telewizyjnego odbiorcę i przyglądając się konkurencji wie, że duży potencjał leży obecnie w komiksowych herosach. Skoro więc to Fox posiada prawa do "X-Men", naturalnym jest, że to właśnie ci bohaterowie pojawią się na małym ekranie.

CZYTAJ TAKŻE: NAJLEPSZE FILMY FANTASTYCZNE >>>
 
Jeden z przedstawicieli stacji Fox powiedział, że obecnie trwają negocjacje na ten temat i wszyscy bardzo optymistycznie spoglądają na ten pomysł. Na pewno jednak serialu o mutantach nie zobaczymy przed sezonem telewizyjnym 2016-2017.
 
Najważniejsze jednak jest to, komu powierzone zostanie zadanie umiejętnego przeniesienia do telewizji "X-Men". Jak podają inne źródła wstępne rozmowy prowadzono z Evanem Katzem oraz Mannym Coto, producentami serialu "24". Scenariusz pilota napiszą Patrick McKay i JD Payne.

CZYTAJ TAKŻE: NAJLEPSZE SERIALE >>>
 
Teraz można zacząć spekulacje, na których bohaterach "X-Men" skoncentruje się telewizyjna produkcja i czy lub jak zahaczy o kinowe "X-Men".


[KS / TV Insider]