Sawyer Sweeten nie żyje. Miał 19 lat

Kadr z serialu "Wszyscy kochają Raymonda" (fot. CBS)
Nie żyje Sawyer Sweeten, aktor znany z amerykańskiego serialu "Wszyscy kochają Raymonda". Miał 19 lat.

Sawyer Sweeten popełnił samobójstwo. Portal Radar Online podał pierwsze, nieoficjalne okoliczności śmierci aktora: Sawyer odwiedził swoją rodzinę w Teksasie. Prawdopodobnie zastrzelił się na ganku domu. Informację o śmierci Sawyera Sweetena potwierdził jego menedżer, Dino May.

Sawyer Sweeten w serialu "Wszyscy kochają Raymonda" wcielał się w rolę Geoffreya Barone, syna-bliźniaka Raymonda i Debry. W produkcji występowali też brat Sawyera, Sullivan oraz siostra Madylin (Ally). Sawyer i Sullivan Sweeten mieli zaledwie 16 miesięcy, kiedy zaczęli pracę na planie serialu. "Wszyscy kochają Raymonda" było emitowane w amerykańskiej telewizji w latach 1996-2005. Serial gościł także w polskich ramówkach, m.in. TVP1 i Comedy Central.

W 2011 roku na zlecenie TVN powstała polska wersja produkcji, "Wszyscy kochają Romana". Reżyserem był Jerzy Bogajewicz. Emisję zakończono po jednym sezonie.

Sawyer Sweeten urodził się 12 maja 1995 roku w Teksasie. "Wszyscy kochają Raymonda" było jego jedyną znaczącą rolą telewizyjną. Rodzeństwo Sweeten po raz ostatni publicznie razem pojawiło się w 2010 roku na ceremonii nagród TV Land.
 
[PG / Variety]