Sensacja! Zginie jeden z głównych bohaterów "Simpsonów"

"Simpsonowie" - fot. FOX  
Specjalny odcinek serialu "Simpsonowie" może zaszokować wielu fanów. Wydarzy się rzecz bezprecedensowa! UWAGA - SPOILERY.

W specjalnym odcinku serialu "Simpsonowie", który zostanie wyemitowany podczas Halloween, z ręki Boba zginie Bart Simpson. Po ponad 25 latach, słynny antagonista w końcu spełni swoje marzenie.

Robert Terwilliger, znany lepiej jako Pomocnik Bob, to jeden z głównych arcyłotrów pojawiających się w serialu "Simpsonowie". Przez długie lata był pomocnikiem Klauna Krusty'ego. Pewnego dnia Bob decyduje się obwinić Krusty'ego o kradzież, a tym samym pozbawić go programu rozrywkowego. W ostatniej chwili jego niecny plan zostaje ujawniony przez Barta, któremu poprzysięga zemstę.

Pomocnik Bob
Pomocnik Bob - fot. FOX

Al Jean, jeden z producentów "Simpsonów" ujawnił, że Bob w końcu dopadnie Barta, jednak przez to jego życie stanie się puste. "Zawsze chciałem zobaczyć jak Kojot dopada Strusia Pędziwiatra" - w dość ironiczny sposób całą sytuację skomentował producent "Simpsonów".

Premiera 27. sezonu nastąpi jesienią 2015. Mimo że Bart Simpson zginie w wydaniu z okazji Halloween, to ostatecznie powróci w normalnie emitowanych odcinkach

[JB / EW]