Sequel "Predatora" na nowo zdefiniuje serię

"Predator", reż. John McTiernan
Shane Black ("Kiss Kiss Bang Bang", "Iron Man 3") przygotowuje sequel "Predatora". Scenariusz napisze Fred Dekker. Producent filmu, John Davis  uważa, że obraz "na nowo zdefiniuje serię".

Shane skończył zdjęcia do filmu i jest w trakcie kręcenia pilota serialu, ale miałem już okazję przeczytać sporą część scenariusza do jego "Predatora" i jestem zachwycony. To będzie genialna rozrywka na najwyższym poziomie. Nowy "Predator" na nowo zdefiniuje kultową serię oraz umożliwi spojrzenie na wiele spraw w nowym świetle. Black to świetny reżyser i scenarzysta. Ma taki sposób opowiadania, że możesz podekscytować się na nowo rzeczami, które już bardzo dobrze znasz - zachwyca się John Davis.

Producent dodał: Uwielbiam "Predatora". To był pierwszy film, który zrobiłem. Pamiętam, kiedy siedziałem w dżungli z Arnoldem Schwarzeneggerem, miałem wtedy 28 lat i myślałem: "To wspaniały biznes!". Dzięki Shane'owi czuję to ponownie.

Na razie nie wiadomo, kiedy "Predator" powstanie, ale jeśli pracują nad nim twórcy odpowiedzialni za trzecią część "Iron Mana", rzeczywiście możemy być spokojni.

[PG / Collider]