Szósty sezon serialu "Czysta krew" od 17 czerwca w Polsce

Czysta krew
Już 17 czerwca, dzień po premierze amerykańskiej, na antenie HBO oraz w serwisach HBO GO i OD zadebiutuje szósty sezon serialu "Czysta krew". Pierwszy odcinek szóstego sezonu serialu będzie dostępny w HBO GO bez abonamentu.

"Czysta krew" to serial na motywach bestsellerowej powieści Charlaine Harris, „The Southern Vampire Mysteries". Jego pomysłodawcą jest Alan Ball, autor kultowego serialu produkcji HBO "Sześć stóp pod ziemią" i jednocześnie laureat Oscara za scenariusz obrazu "American Beauty." W "Czystej krwi" pokazał wszystko to, za co kochają go widzowie - skomplikowaną intrygę, nieszablonowe postacie i wyjątkowe poczucie humoru. Serial zdobył szereg nominacji do najważniejszych nagród w branży.

Teraz Sookie Stackhouse (Anna Paquin) uświadamia sobie, że jej moce są ograniczone. Chciałaby w końcu żyć normalnie, nie pozwalają jej jednak na to niezwykłe postacie, które ją otaczają. W ostatnim odcinku piątego sezonu Bill (Stephen Moyer) rodzi się na nowo jako jeszcze silniejszy wampir, zaś Eric (Alexander Skarsgård) jest bliżej Sookie niż kiedykolwiek.  W szóstym sezonie po raz pierwszy pojawi się Rutger Hauer.

Premiery nowych odcinków szóstego sezonu "Czystej krwi" będzie można oglądać od 17 czerwca na antenie HBO w poniedziałki o godzinie 22.00, a także w serwisach HBO GO i HBO OD. Pierwszy odcinek serialu będzie dostępny bez abonamentu w HBO GO.
 
[AZ / HBO]