"Uprowadzona": noc Liama Neesona w kinach Helios


W piątek, 9 stycznia we wszystkich 34 kinach sieci Helios odbędzie się Maraton Filmowy "Uprowadzona: Noc Liama Neesona". W ciągu jednej nocy Helios zaprezentuje swoim Widzom cztery filmy, w których główne role zagrał jeden z najpopularniejszych aktorów filmów akcji.


Trzy pierwsze to seria filmów "Uprowadzona" z premierowym pokazem "Uprowadzona 3". Główny bohater maratonu kin Helios wciela się tam w Bryana Millsa, od lat skutecznie oczyszczającego świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin.

 Na koniec zaprezentowany zostanie trzymający w napięciu "Non-Stop", gdzie Liam Neeson jako agent Blill Marks musi zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem terrorystycznym na pokładzie samolotu.Będzie to noc pełna akcji i emocji, które jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą nikomu zasnąć. Zaprezentowane zostaną tytuły:

Pierwszy seans rozpocznie się o godzinie 23:00, ostatni skończy się o godzinie 6:00 w sobotę.

Szczegółowe informacje, zapowiedzi oraz aktualności dotyczące cyklu Nocne Maratony Filmowe we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce śledzić można także w serwisie Facebook pod adresem: www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe.

[JB / Helios]