"Wonder Woman" z nową reżyserką

Wonder Woman
Po tym, jak kilka dni temu z reżyserii filmu "Wonder Woman" zrezygnowała Michelle MacLaren, dziś pojawiło się nazwisko nowej potencjalnej twórczyni nadchodzącej superbohaterskiej opowieści. Producenci ciągle chcą by film wyreżyserowała kobieta. Kandydatką jest Patty Jenkins.
 
Patty Jenkins to zdecydowanie ciekawa propozycja na reżyserkę "Wonder Woman". Na swoim koncie ma głośny dramat zatytułowany "Monster", za rolę w którym Charlize Theron otrzymała Oscara. Ostatnio autorka pracowała nad serialami: "Ekipa", "Arrested Development" i "The Killing".
 
Jenkins była już kandydatką na autorkę komiksowego filmu. Kilka lat temu Marvel zaoferował jej reżyserię filmu "Thor: Mroczny świat", ale po kilku miesiącach z powodów "różnic artystycznych" Jenkins odeszła z projektu. Co ciekawe te mityczne "różnice" spowodowały odejście z "Wonder Woman" Michelle MacLaren. Czy Jenkins dogada się ze światem DC Comics?
 
Na razie wiadomo na pewno, że gwiazdą "Wonder Woman" jest Gal Gadot i że aktorkę zobaczymy w tej roli w przyszłym roku w "Batman v Superman: Dawn of Justice". Solowy film z udziałem Wonder Woman zapowiadany jest na 23 czerwca 2017.
 [KS / ComingSoon]